Суды

Изменить «Суды» Edit with Visual Composer

Юридическая защита, как искусство   борьбы за право  

Киев, б-р Тараса Шевченко, 48 а, офис 2
3 минуты пешком от метро Университет

пн.- пт. 09:00 - 18:00  |   info@artelaw.com

Заказать консультацию

Оставьте нам заявку, и мы предоставим Вам консультацию

Спасибо!

Ваша заявка принята.
В ближайшее время мы свяжемся с Вами.

Свідоцтво про народження дитини, яка народилася на тимчасово окупованій території України: як і де отримати

21.02.2018

Источник Юридическая практика Автор Дмитрий Степаненко

Руководитель практики,

Партнер

Дмитрий Степаненко
‎+38 098 794 09 58

Андросов

Свідоцтво про народження дитини, яка народилася на тимчасово окупованій території України: як і де отримати

Не знаєте як і де швидко отримати свідоцтво про народження дитини, яка народилася на тимчасово окупованій території України? Турбує питання як підтвердити народження на непідконтрольній території українськими документами? Виникла необхідність чіткого розуміння того, які документі потрібно зібрати батькам?

 

Адвокати по сімейним справам нашої компанії допоможуть отримати необхідні документи із гарантією. Зателефонуйте нам за телефонами офісу +38 (095) 393-79-58, +38 (098) 794-09-58, +38 (063) 186-67-58 і ми будемо раді Вам допомогти! До Ваших послуг досвідчені юристи, прозорі ціни і прості відповіді на питання. Наші адвокати та юристи по сімейним справам проконсультують Вас з питань отримання свідоцтва про народження дитини, яка народилася на тимчасово окупованій території України!

 

Народження дитини – це особлива подія в житті кожної родини в цілому та людини зокрема. Статус «громадянин України» в нашій державі обумовлюється фактом народження із одночасним виникненням відповідного обсягу прав і свобод. На початковому етапі, до досягнення дитиною 14 років (вік, отримання паспорту в Україні), документом, який визначає походження дитини від батьків, а також підтверджує зв’язок дитини та держави є Свідоцтво про народження.

Відповідно до положень статті 144 Сімейного кодексу України батьки зобов’язані невідкладно, але не пізніше одного місяця від дня народження дитини, зареєструвати народження дитини в органі державної реєстрації актів цивільного стану.

Невиконання цього обов’язку є підставою для покладення на них відповідальності, встановленої законом.

Реєстрація народження дитини провадиться органом державної реєстрації актів цивільного стану з одночасним визначенням її походження та присвоєнням прізвища, імені та по батькові.

Реєстрація народження дитини засвідчується Свідоцтвом про народження, зразок якого затверджує Кабінет Міністрів України.

Але ж, що робити якщо Ви проживаєте на тимчасово окупованій території України та бажаєте отримати Свідоцтво про народження?

Перш за все необхідно зазначити, що на початковому етапі, без Вашої безпосередньої участі в цьому питанні нічого не вийде. Мова йде про те, що необхідно здійснити перетин лінії розмежування та виконати певні дії за межами тимчасово окупованої території України.

Далі у Вас є вибір: або діяти особисто в своїх інтересах, або довірити вирішення цього питання спеціалістам в області юриспруденції, шляхом наділення їх певними повноваженнями (видача довіреності на представництво Ваших інтересів в суді та органах державної реєстрації актів цивільного стану).

Для отримання Свідоцтва про народження дитини, яка народилася на тимчасово окупованій території (АР Крим, м. Севастополь та окремі райони Луганської та Донецької областей), батькам, родичам, їхнім представникам або іншим законним представникам дитини НЕОБХІДНО подати до будь-якого суду за межами тимчасово окупованої території незалежно від свого місця проживання:

заяву про встановлення факту народження особи;

— належні докази;

квитанцію про сплату судового збору (352,40  грн. станом на 01.01.2018).

В заяві необхідно зазначити, що отримання Свідоцтва про народження у відділі державної реєстрації актів цивільного стану є неможливим, оскільки факт народження відбувся на тимчасово окупованій території України, на якій отримати медичний документ, що може бути прийнято відділом державної реєстрації актів цивільного стану для здійснення реєстрації народження відповідно до статті 13 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» неможливо.

Доказами у справі можуть бути:

письмові докази: оригінали чи копії медичних документів, пояснення заінтересованих осіб, їхніх представників, свідчення свідків, речові докази, зокрема звуко- і відеозаписи, висновки експертів.

документи, видані органами та установами (в т.ч., лікарняними закладами), що знаходяться на тимчасово окупованій території, теж можуть братися до уваги судом.

Справи про встановлення факту народження особи на тимчасово окупованій території України, визначеній Верховною Радою України, розглядаються невідкладно з моменту надходження відповідної заяви до суду.

У разі задоволення заяви, суд невідкладно видає копію рішення заявнику, в якому зазначає дані про дату і місце народження дитини, її стать, відомості про батьків, або надсилає копію рішення до відділу ДРАЦСу для державної реєстрації (у разі відсутності заявника під час проголошення рішення).

Суд повертає заявуу разі неналежної форми заяви або відсутності вказаних у заяві документів.

Суд відмовляє у задоволенні заяви — у разі недостатності доказів.

Після винесення рішення судом, для отримання Свідоцтва про народження заявник подає до будь-якого відділу державної реєстрації актів цивільного стану копію рішення суду про встановлення відповідного факту та свій паспорт громадянина України.

Виходячи з вищезазначеного можна зробити висновок, що процедура отримання Свідоцтва про народження дитини, яка народилася на тимчасово окупованій території України відрізняється від аналогічної процедури для батьків, які проживають за межами такої території але не є безнадійною, якщо діяти за чітко визначеним планом.

Юристи по сімейним справам нашої компанії мають більше 10 років юридичної практики в сфері вирішення сімейних спорів. Адвокати з розлучень нашої компанії допоможуть отримати всі необхідні документи з урахуванням Ваших інтересів і побажань. До ваших послуг наші адвокати та юристи, зателефонуйте за телефонами нашого офісу +38 (095) 393-79-58, +38 (098) 794-09-58, +38 (063) 186-67-58, +38 (044 ) 234-25-49, і ми приступимо до процедури отримання свідоцтво про народження дитини, яка народилася на тимчасово окупованій території України в найближчі 24 години!


Рекомендуем обратить внимание на следующие ключевые аспекты в процессе выбора юридической компании:

— Квалификация юристов (юристы и адвокаты Юридической компании «Arte Law Group» имеют многолетний опыт работы и ключевую специализацию на разрешении банковских и кредитных споров. Каждый наш сотрудник проходит серьезный конкурс. Многочисленные процессы и узкая специализация залог наших побед в судебных процессах);

— Порядок оплаты и стоимость услуг (к услугам клиентов Юридической компании «Arte Law Group» предлагается фиксированная разовая оплата за оказанную услугу, либо же фиксированная почасовая или абонентская плата);

— Наличие и условия договора об оказании юридических услуг (все услуги Юридической компании «Arte Law Group» предоставляются исключительно в соответствии с подписанным договором. Каждый договор содержит в себе не только характер оказываемых услуг, но и их конечную стоимость. Подписание такого договора – гарантия транспарентности, адекватности и четкости понимания характера юридических действий);

— Алгоритм контроля оказания юридической услуги (каждый специалист Юридической компании Arte Law Group проходит специально разработанные формы мониторинга, предоставляет прозрачные и периодических отчеты в ходе промежуточного контроля по каждому делу, находящемуся в его производстве);

— Особенности работы (за многие годы специализированной практики Юридической компанией «Arte Law Group» сформирован уникальный, собственный «кейс» алгоритмов действий и шаблонов документов под многие конкретные ситуации);

— Удобство работы (каждому нашему клиенту, не зависимо от категории дела, предоставляется возможность постоянной связи со своим персональным юристом в максимально удобные дни и время);

По мере необходимости, будем рады проконсультировать Вас по различным вопросам, возникающим в ходе подготовки и участия в банковском судебном процессе !!! В частности, готовы предложить Вам проверенные на практике схемы минимизации погашения кредитных обязательств.

ВСЕГО ЧЕТЫРЕ ШАГА, КОТОРЫЕ ПОЗВОЛЯТ РЕШИТЬ ВАШУ ПРОБЛЕМ:

Позвонить нам или заказать звонок

Вы оставляете заявку на нашем сайте или по телефону и мы связываемся с Вами в ближайшее время

Позвонить нам или заказать звонок

Мы проводим БЕСПЛАТНУЮ консультацию и Вы получаете правовую оценку ситуации и возможные варианты действий

Позвонить нам или заказать звонок

Вы приезжаете к нам в офис с заранее оговоренными документами. В случае необходимости к Вам выезжает юрист

Позвонить нам или заказать звонок

Мы работаем единой командой на быстрое достижение Ваших положительных результатов

ВОПРОСЫ ПО ЭТОЙ ТЕМЕ?

Оставьте контакты для консультации.

Сергій
Андросов
‎+38 098 794 09 58

Androsov